NASZE ZBIÓRKI

Chcesz wesprzeć rodziny uchodźcze w Polsce? Przekaż darowiznę, która pomoże nam prowadzić program Witaj w domu lub wybierz wsparcie konkretnej rodziny.

Leila i Muhdi

Pani Leila i jej mąż Muhdi byli zmuszeni do opuszczenia Czeczenii 8 lat temu. Wychowują pięcioro dzieci i oboje ciężko pracują, żeby móc zapewnić im godną przyszłość.
Zebrano 5 PLN z 34 025 PLN
Zbiórkę wsparło 1 darczyńców

Mona i Basim

Mona i Basim pochodzą z Ujghur w (Xinjiangu) Chinach. Wychowują trzy córki: dziesięcioletnią Gulę, sześcioletnią Zafirę i roczną Aydę. Ze względów politycznych rodzina musiała uciekać i szukać bezpieczeństwa w Polsce.
Zebrano 0 PLN z 27 530 PLN

Mariyam

Rodzina pani Mariyam przyjechała z Czeczenii 6 lat temu. Wraz z mężem Islamem mają trzech synów: dziewięcioletniego Ahmada, ośmioletniego Adama i trzyletniego Movsara. Dzięki udziałowi w programie „Witaj w domu”, rodzina mogła utrzymać się w samodzielnym mieszkaniu.
Zebrano 0 PLN z 19 570 PLN

Liza i Arbi

Pani Liza i jej rodzina pochodzą z Czeczenii. Wciąż nie wiedzą, czy będą mogli zostać w Polsce. Pani Liza mieszka razem ze swoim dorosłym synem Arbim oraz dziećmi drugiego syna: siedmioletnią Leylą i sześcioletnim Naibem. Pani Liza i Pan Arbi mają duże problemy ze zdrowiem.
Zebrano 12 584 PLN z 41 040 PLN
Zbiórkę wsparło 47 darczyńców

Luiza

Rodzina Pani Luizy przyjechała z Czeczenii 4 lata temu. Pani Luiza ma na utrzymaniu czwórkę dzieci: trzynastoletnią Makhę, jedenastoletnią Petimę, dziewięcioletniego Ruslana i sześcioletnią Zaremę. Dzięki udziałowi w programie Witaj w domu rodzina przeniosła się do samodzielnego mieszkania. Po przeprowadzce Pani Luiza znalazła pracę.
Zebrano 11 508 PLN z 40 680 PLN
Zbiórkę wsparło 27 darczyńców

Aslan i Aza

Aza i Aslan uciekli z Czeczenii do Polski 5 lat temu. Mają piątkę dzieci: dziewiętnastoletniego Abdula, siedemnastoletnią Iman, trzynastoletnią Aminę, dziesięcioletnią Khedę i ośmioletnią Madinę. Wciąż czekają na rozstrzygnięcie w procedurze o status uchodźcy i nie wiedzą, czy polscy urzędnicy pozwolą im tu zostać.
Zebrano 4 817 PLN z 51 840 PLN
Zbiórkę wsparło 25 darczyńców